Strona główna / Redakcja

Kilka słów o redakcji

redakcja

W PiliPili Travel Buddy wierzymy, że o jakości podróży decydują nie miejsca, ale wspomnienia. Udany wyjazd to ten, który się podobał i na długo pozostaje w pamięci – bez względu na to, czy będzie to weekendowy wypad do pięknego Radomia, czy dwumiesięczny trekking w Himalajach.

Dlatego nie wymądrzamy się na swoich stronach opowieściami o tym, gdzie my – jako redakcja – uważamy, że trzeba koniecznie pojechać. Oczywiście mamy swoje ulubione kierunki, najukochańsze hotele na Zanzibarze i jedyny właściwy, turkusowy odcień oceanu. Ale nigdy i nikomu nie odmawiamy prawa do zdania odmiennego. Przeciwnie – chcemy te opinie usłyszeć i opublikować jak najszerzej.

Dlatego tworzymy stronę, której w polskim internecie jeszcze nie było. Stronę, w której większość miejsca oddajemy Wam – naszym czytelnikom, a przede wszystkim podróżnikom. Zachęcamy wszystkich, aby podzielili się swoimi wyjazdowymi wspomnieniami, opisali gdzie byli, co widzieli. Czy było fajnie? A jedzenie? A zachód słońca, muzea, plaże, drinki, place zabaw… Chcemy nagłośnić wszystko to, co myślicie o swojej podróży po to, aby każdy mógł skorzystać z Waszych doświadczeń. I jeszcze raz – nie liczy się, czy była to podróż bliska, czy daleka. Liczy się, że ją pamiętacie. My chcemy, aby zapamiętać mogli ją również inni.

Przyziemne strony naszej współpracy liczone są w złotówkach. Za każdy zaakceptowany i opublikowany na www artykuł płacimy, a najlepsze publikujemy również w naszym miesięczniku podróżniczym PiliPili Travel Buddy.

Nie daj swojej podróży zniknąć! Zapraszamy do lektury i współpracy

Dawid Bartosik, redaktor naczelny

Zamknij